Kurzy soustružení dřeva

Posuňte své znalosti a zkušenosti soustružení dřeva a neváhejte se zúčastnit kurzu, který bude nejen naučný, ale také velmi zábavný.

Jak na to?

Nejsme jen prodejci strojů, proto se o soustružení a vše s tím spojené opravdu zajímáme. Již několik let úzce spolupracujeme s Jiřím Chmelařem, odborníkem na slovo vzatým, abychom pochopili, o čem soustružení je a Vám tak mohli poskytnout ten nejlepší servis. Kurzy soustružení dřeva probíhají pod jeho odborným dohledem v jeho dílně v Praze - "Krása dřeva". Pro objednání a zajištění kurzu je potřeba se spojit přímo s Jiřím Chmelařem na tel. čísle 777 151 492 nebo můžete navštívit stránky "Krása dřeva" přes tlačítko níže. Volit můžete mezi skupinovým nebo individuálním, jednodenním nebo dvoudenním kurzem. Obsah kurzu pro Vás bude sestaven dle Vašich požadavků, zkušeností nebo dle návrhu lektora.

Chci kurz

Fotky z kurzů

Kurzy soustružení dřeva

Soustružení dřeva je krásný a kreativní koníček. Pro mnohé se stává doslova vášní a v současné uspěchané době je to ideální únik od všedních starostí. Není přece nic krásnějšího, než z kusu dřeva, ve kterém většina lidí vidí nepotřebný kus materiálu nebo topivo do kamen, vytvořit originální a užitečný výrobek, který může sloužit a dělat radost po mnoho let. Soustružení dřeva samozřejmě klade určité nároky na samotného soustružníka. Někdo ke zdokonalování zkušeností zvolí cestu samouka, což je mnohdy zdlouhavé a komplikované. Pro ty z Vás, kteří by raději načerpali zkušenosti od profesionála a posunuli své umění rychleji kupředu, nabízíme možnost zúčastnit se kurzu soustružení, jehož obsah může být vyladěn na míru Vašich požadavků a dosavadních zkušeností. Kurzy mohou být koncipované také jako zážitkové, kde se se soustružením můžete pouze seznámit a zjistit, zda je to pro Vás to pravé ořechové. Zážitkový kurz je bezpochyby vhodný i jako dárek pro někoho blízkého, kdo má vztah k tvůrčím činnostem a kráse dřeva.

Fotky z kurzů

Co získáte?

V první řadě zkušenosti. To je totiž to nejcenější, z čeho v průběhu Vašeho budoucího soustružení budete čerpat a díky čemu dosáhnete skvělých výsledků. Jedná se zejména o základy a techniku soustružení, informace k soustruhům, dlátům a dalšímu potřebnému vybavení. Dílna je vybavena několika typy soustruhů, pásovou pilou, bruskou na nástroje, hoblovkou, odsáváním pilin a samozřejmě spoustou dalšího příslušenství. Dále získáte jednoznačně nezapomenutelný zážitek, protože sami vyrobíte finální produkt. V neposlední řadě Vám bude Váš výrobek dělat radost a odnesete si jej jako vzpomínku na načerpané zkušenosti a zážitky.

Chci kurz