High build friction polish 500 ml

Neohodnoceno
Značka: MYLANDS
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 017708093/05
498 Kč 412 Kč bez DPH
High build friction polish 500 ml
Neohodnoceno
Značka: MYLANDS
High build friction polish 500 ml
Tip

HIGH BUILD FRICTION POLISH 500 ML

Tento klasický zalešťovací vosk se rychle a snadno nanáší pomocí tření při otáčení výrobku na soustruhu. Obsahuje jílový minerál kaolinit, který vyplňuje vlákna dřeva, a je vhodný jak pro dřevo samotné, tak pro dřevo již ošetřené plnidlem - Celulózový brusný tmel. Tímto způsobem aplikace je možné dosáhnout vysokého lesku. Tento zalešťovací vosk vyhovuje všem typům dřeva. Obsahuje o 30% vice šelaku, než většina zalešťovacách vosků, aby bylo dosaženo vynikajícího a lesklého povrchu. Prodává se po celém světě jako přední zalešťovací vosk na bázi šelaku.

Nanáší se v malém množství během soustružení dřeva bavlněným hadříkem, který nepouští vlákna. Po dosažení požadovaného nánosu doporučujeme dokončit jemným nánosem karnaubského vosku při otáčení na soustruhu a přeleštit suchým hadříkem. Tímto způsobem dosáhnete maximálního lesku a ochrany dřeva.

Výhody:

Suchý na dotek po 15 min Připravený pro další aplikaci po 30 min (při 20 stupních Celsia)

 

Aplikace:

Povrch dřeva musí být čistý, hladký, suchý a zbavený prachu, vosku nebo jiných nečistot. Pokud je to možné, pracujte při minimální teplotě 15 °C. Pomocí vatového tamponu/hadříku bez chloupků naneste tenkou vrstvu na soustružené dřevo na soustruhu otáčejícím se při nízkých otáčkách. Nechte působit 5 - 10 minut a poté zvyšte otáčky na střední a vyleštěte čistým bavlněným hadříkem bez chloupků nebo drátěnou vlnou třídy 0000.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje a vosky na dřevo
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: